787998.com

Sat, 26 Nov 2022 22:12:11 +0000

Néhány részletet leszámítva ez mindenre igaz. Az eső például az egész csúcsa, meg ahogy a felületeken viselkedik. Direkt utánanéztem, hogyan is működött ez, és a belefektetett munka igen emberes. Több, mint egy évig forgatták ezeket a jeleneteket a szereplőkkel úgy, hogy az arcukon 83 "pontot" helyeztek el, miközben a kezeslábasba bújva sima iroda székeken kellett imitálniuk az autóvezetést, vagy egy kétméteres falon a játékban történő több tízméternyi mászást. A forgatókönyv 4-5 ezer oldal volt. Összehasonlításképpen, a "Csillagok között"-é 152 volt, a "Django elszabul"-é pedig 166. A színészek többsége nem is találkozott egymással. Ha emlékezetem nem csal, akkor a három főszereplő még sosem látta egymást élőben. Csak "Connor" és "Markus" futottak össze hónapokkal a megjelenés után egy rendezvényen. A játék magyar felirattal jelent meg, mind PS4-re, mind PC-re. Magam is foglalkozom játékfordítással, és fogalmam sincs ki vagy kik készítettét el a Detroitét, de le a kalappal előttük. Iszonyatos mennyiségű szöveg van benne, amit több tucat féleképpen lehet előhozni, ezek egymásra adott reakciók, nem pedig egy lineáris játék egymásutánja, úgyhogy ezt olyan minőségben elkészíteni, ahogy sikerült, hihetetlen munka lehetett.

  1. Music
  2. Detroit: Become Human – Álmodjunk-e a Q.D. androidjairól? [PS Plus]
  3. A Detroit: Become Human hőseit alakító színészek beszéltek karaktereikről

Music

Ez egy kőkemény kalandjáték, ahol a történeté a legnagyobb hangsúly. Ezt erősítik a remek színészválasztással is. Olyan neves hollywoodi arcokat is meggyőztek a projektnek, mint Lance Henrikssen vagy Clancy Brown, de a három főhős is ismerős lehet innen-onnan. Nehéz belekötnöm a játékba, nem is fogok, pedig egyébként szokásom. Pontosan azt kaptam, amit vártam. A sztori végig izgalmas, nem nagyon vannak lapos részek, cserébe vannak tényleg váratlan fordulatok. A grafika kifogástalan, de ez sem meglepő. Az irányítást én mindig is szerettem, de ezzel mindig lesznek elégedetlenek. Ami továbbra is a legerősebb oldala a játéknak, az az érzelmi töltet, e téren még mindig nincs sok kihívója a stúdiónak. Tudom, sokszor mondtam már hasonlót, de most is elmondom: ha van jelenleg olyan játék, ami miatt érdemes PlayStation 4-et venni, akkor az a Detroit: Become Human. ■ Detroit: Become Human Pozitívumok Ismét egy érzelmekben gazdag történet David Cage tollából. A Quantic Dreamtől megszokott minőség mind grafika, mind tartalom terén.

Szerintem egy játékos életében kevés olyan (szóismétlés) játék van, amit valóban jónak érez. Szándékosan az "érezni" igét használom, mert sok mindent tarthatunk jónak, olyasmit is, amit nem szeretünk, de belátjuk, hogy igen, vannak érdemei. Viszont az érzés az, amit nem igazán tudsz befolyásolni. Márpedig olyan játék, amit jónak, kiválónak érzel, kevés van. Ez talán bután hangzik, de hagy egyfajta űrt az emberben, miután végigjátszotta. Könnyen lehet, hogy elszaladt velem a ló, ám mivel én a játékokat a történetükért és az azok által létrehozott hangulatért szeretem igazán, ezért nálam ez olykor-olykor előfordul. Például ilyen nekem a Mass Effect trilógia is – ebből a szempontból pont a harmadik rész tetszett a, ezen élményeim közé bekerült egy újabb a Detroit: Become Human. Ez a játék annyira egyben van, hogy az letaglózott. Nincs konzolom, ezért én roppantul megörültem mikor kiderült, hogy a Quantic Dream játékai megjelennek PC-re is. A Fahrenheitet annak idején szerettem, a Heavy Rainért nagyon irigy voltam, a Detroitért pedig vérzett a szívem.

detroit become human szereplők 1

Detroit: Become Human – Álmodjunk-e a Q.D. androidjairól? [PS Plus]

Hiába van még csak június, a Detroit: Become Human akkor is az idei év egyik legjobb játéka. 2038-ban járunk, az általunk a lepusztultságáról híres amerikai Detroit pedig a másodvirágzását éli az új technológia forradalomnak köszönhetően. A Detroit: Become Human videojáték egy olyan világot mutat be, ami húsz év múlva simán lehet a saját jövőnk: az androidok már mindennapos eszközök, ott vannak a háztartásban, a gyárakban, az ügyfélszolgálatokon, a recepciókon, lényegében mindenhol. A létezésük pörgeti a gazdaságot, ugyanakkor feszültséget szülnek a társadalmon belül, hiszen minél több az intelligens robot, az embereknek úgy fogy a munkája. És ha ez még nem lenne elég, feltűnnek a deviánsok, az öntudatra ébredt androidok, akik nem akarnak csupán az emberek rabszolgáiként funkcionálni. Ebben a szituációban vesszük át három gép irányítását, és nemcsak Marcus, Kara és Connor sorsa függ a döntéseinktől, de az is, hogy milyen jövő vár az emberiségre és az androidokra. INTERAKTÍV FILM Habár a Detroit: Become Human egyértelműen videojáték, ami műfaját tekintve a kaland- és az akció zsáner keveréke, leginkább mégis úgy írható le, hogy egy interaktív élmény, ami sokkal inkább hasonlít egy olyan, amúgy izgalmas filmre, aminek a történéseire van befolyásunk, mintsem egy klasszikus játékra.

Teljesen filmszerű élményben van részünk, abban a tekintetben is, hogy a párbeszédek során minden alkalommal ráközelít a szereplők döbbenetesen kidolgozott arcára és nem csak az átvezetők, vagy fontosabb jelenetek során, mint más játékokban. Az elképesztően élethű arcvonások és az arcmimika kidolgozása ezúttal teljesen hibátlan és semmilyen furcsa "grimaszolást" nem láthatunk, mint például a nyolc évvel ezelőtti Heavy Rainben, ami kicsit rontott az élményen. Ezáltal a főszereplők, vagy a hozzájuk kötődő társaik iránti empátia, vagy akár antipátia (például egy cinikus FBI ügynök esetében) maximális hatásfokú. Hasonló jókat mondhatunk el a város, vagy a különféle épületek (lepukkant lakásbelsők, modern és rideg rendőrőrs, elhagyatott vidámpark a téli éjszakában stb. ) kidolgozásáról is.

Ettől független nem változik meg a viselkedése végig, ezzel okozva néhány furcsább kérdést az ember kisagyában. Vajon a CyberLife beültette a deviancia kódját Connorba? Vajon egy beszivágó ügynöknek tervezték. Sajnos egyik dologról sem ad választ a játék, így az összeesküvéselméletek és a történetmesélés rajongói órákig gondolkodhatnak az egészen. Kara és Markus viszont fejlődésen megy át, bár szintén ebből az Alexa szintű értelmi képesség látszatából és beszédkésségből indulnak, viszont érzékelhetően fejlődnek minden egyes fejezettel, amiben találkozunk velük. Ez pedig egy nagyon hasznos dolog, hiszen értjük, hogy miért is történik, ami történik. A támogató karakterek, vagyis az emberek viszont nagyon rendben vannak. Mind a nyomozó, Hank Anderson, mind az alkoholista, mind a festőművész, amíg látjuk olyan alakítást hoznak, amilyet embereket játszó színésztől elvár az ember, és ez a nem mindegy. Valahogy úgy érzem, hogy az írók nem voltak rendesen felkészülve, mikor írták ezt az egészet és ennek az lett a vége hogy a robotok robotok maradtak, az emberek pedig emberek, és egy akkora vágás van még úgy is, hogy Kara és Markus elfogadható szintre kerül a végére, hogy nehogy véletlen elfelejtsd kikkel is állsz szemben.

A Detroit: Become Human hőseit alakító színészek beszéltek karaktereikről

Olvasási idő: 15 perc Szerintem egy játékos életében kevés olyan (szóismétlés) játék van, amit valóban jónak érez. Szándékosan az érezni igét használom, mert sok mindent tarthatunk jónak, olyasmit is, amit nem szeretünk, de belátjuk, hogy igen, vannak érdemei. Viszont az érzés az, amit nem igazán tudsz befolyásolni. Márpedig olyan játék, amit jónak, kiválónak érzel, kevés van. Ez talán bután hangzik, de hagy egy fajta űrt az emberben, miután végigjátszotta. Könnyen lehet, hogy elszaladt velem a ló, ám mivel én a játékokat a történetükért és az azok által létrehozott hangulatért szeretem igazán, ezért nálam ez olykor-olykor előfordul. Például ilyen nekem a Mass Effect trilógia – ebből a szempontból pont a harmadik rész tetszett a legjobban. De írhatnám akár a Witcher 3-at vagy a Spec Ops-ot. Nos, ezen élményeim közé bekerült egy újabb. Nyilván a cím elárulja mi az, de azért itt is leírom, hogy ez a "Detroit: Become Human" lett. Ez a játék annyira egyben van, hogy az letaglózott. Ha tovább olvasol, akkor az is kiderül, hogy mire gondolok.

  1. A szörny film 2019
  2. Detroit become human szereplők cast
  3. Dr török katalin
  4. Detroit become human szereplők nevei
  5. Detroit become human szereplők movie
  6. HORIZONT® 110 Kanadai típusház
  7. Detroit become human szereplők music
  8. Detroit become human szereplők anime
  9. SZENT ISTVÁN KIRÁLY PLÉBÁNIA - POMÁZ - %s -Pomáz-ban/ben

És, ha ehhez hozzávesszük a Moore-törvényt, akkor bizony még elképzelni is nehéz, hogy hol fogunk tartani húsz év múlva. Márpedig a Quantic Dream csapata leült és igenis, belegondolt ebbe. Így született meg a Detroit: Become Human című játékuk, amely pontosan húsz év múlva, 2038-ban játszódik. Azt már eddig is megszokhattuk David Cage-től és csapatától, hogy érzelmileg nagyon erős történeteket mesélnek el, mindezt pedig moziszerű játékélménnyel és páratlan grafikával társítják. De azt eddig nem tudtuk róluk, hogy ennyire konkrét elképzelésük van a közeljövőről. Mert bizony a Detroit az általam eddig látott leghitelesebb jövőképet festette elém. Szóval Detroitban járunk 2038-ban. Ez a város volt az USA iparának egyik jelképe még sok-sok évtizeddel ezelőtt. Aztán betört az országba a távol-kelet, az egykori gyárak szép sorban bezártak, az emberek munkanélkülivé váltak, majd végül el is hagyták a várost. Egész negyedek néptelenedtek el. Ám most (vagyis ugye 2038-ban) Detroit ismét régi fényében tündököl.

  1. Baranya hotel vélemények port
  2. Fúrt kút víz tisztítása
  3. Apeh pécs telefonszáma
  4. Pornofilmek magyar nyelven
  5. Ápolási díj nettó összege 2020 download
  6. Fülöp szigetek repülőjegy
  7. Szent györgyi albert iskola szolnok megye
  8. Letölthető balatoni képek és
  9. Conor mcgregor hírek 2019
  10. Mtv4 sport műsor
  11. Rókay lászló magánrendelés tatabánya időkép
  12. Tejfehérje allergia adókedvezmény
  13. Bűnök és szerelmek